15.9.2020 se NEUSKUTOČNÍ přeprava přes Dolphi Transport. Urgentní zásilky lze posílat přes DPD každý pracovní den, následující přeprava přes Dolphi Transport bude 22.9.2020.

Používáte Internet Explorer 6 nebo 7. Doporučujeme update na verzi Internet Explorer 9 nebo novější. Tato verze vám umožní využívat naše stránky bez omezení a nabídne vám bezpečnější a lepší zkušenost.

Úvod
PŘIHLÁŠENÍ | REGISTRACE
V Anglii je 6:44am (jsme zavřeni)
Následuj nás naFacebook | Kontakt


Náhodně vybrané otázkyV minulosti bylo možné si nechat zaslat zásilku přes Dolphi Transport i bez toho, abych za ni zaplatil ještě před opuštěním vašeho skladu. Proč to už dál není možné?

S rostoucím množstvím přijatých balíků u nás ve skladu, s větší náročností na logistiku a se zvyšujícími se náklady na administrativu při řešení situací, kdy byla zásilka příjemci omylem doručena bez zaplacení, je toto opatření logickým důsledkem výše uvedeného.

V praxi toto opatření pro zákazníky využívající dopravu přes společnost Dolphi Transport znamená, že požadavek na přeposlání budou muset v systému dávat s určitým předstihem, aby stihli zásilku uhradit tak, aby byla platba připsána nejpozději do 10:00 hod. v den odchodu zásilek z UK, což je obvykle v úterý každý týden. Všechny zásilky, za které přijde úhrada po 10:00 hod. v den odjezdu zásilek, budou odeslány v následujícím termínu přepravy, obvykle o jeden týden později. Toto opatření se týká pouze dopravy přes společnost Dolphi Transport. U ostatních dopravců se zásilky odesílají každý den.

..........

Jak mohu požádat o konsolidaci zásilek?

O konsolidaci požádáte automaticky v momentě, kdy si ve vašem účtu necháte přeposlat alespoň dva balíky najednou. Pokud si nepřejete, abychom vám balíky spojovali, musíte požádat o přeposlání každého zvlášť.

..........

Je možné si k vám nechat zaslat listovní zásilky nebo časopisy?

Je nám líto, toto možné není. Jakákoliv listovní zásilka nebo časopis, který by na vaši virtuální adresu přišel, bude scartovaný.

..........

Jak dlouho trvá kontrola nákupů?

Kontrola obvykle netrvá déle než 24 hodin, tzn. jeden pracovní den. Pokud požádáte o kontrolu například v pátek odpoledne, je pravděpodobné, že kontrola bude provedena až v pondělí v průběhu dne. V sobotu a v neděli jsme zavřeni a s balíky se nijak nemanipuluje.

..........

Je pronájem adresy skutečně zdarma, nebo je tam nějaký skrytý poplatek?

Nemáme žádné skryté poplatky. Účtujeme si jen to, co je zveřejněno v našem ceníku. Pronájem virtuální UK adresy je skutečně zdarma. Platíte pouze za služby, které jsou navázány na pronájem adresy.

..........


Copyright 2007 - 2018 © Dolphi Couriers Ltd, Všechna práva vyhrazena.Dětské oblečení George, Matalan a Tu. | Stylový špunt